Roušky a uzavřené hranice několik let – přání většiny vyděšených Čechů? Prymula pod tlakem bere zpět „promořování“.

prymula-rozhovor

„Když si na to zvykneme, přijmeme zásadu, že se nebudeme tolik družit, budeme dodržovat přísnou hygienu tak, jak máme, dovedu si představit, že v tomto režimu dokážeme několik let žít, aniž by nás to úplně hendikepovalo.

„Úplně“ … A proč že tedy nemůžeme jít tou cestou západních zemí, kde kolektivní imunitu budou mít už za chvíli? Nakonec ještě my nebudeme smět k nim, protože jí mít nebudeme, takže budem potenciální šiřitelé. Ale to Čechům prostě nevadí. Prostě pár let počkáme, třeba se najde vakcína. Okolní svět už povede dávno normální život, ale nám budou stále tlačit do hlavy, jak jsem jediní a nejlepší. Od takové Severní Koreje se taky „celý svět učí“.

Prymula se rychle chce zachránit a tak slova o promoření bere zpět. Budeme se tedy promořovat pár let – do voleb. Roušky pár let povinně, hranice zavřené zevnitř taky do voleb. Bude se normálně pracovat, děti do školy, jen se nebudeme tolik družit. Z práce na nakup a pak domů k televizi, jako za totality. Masové sledování populace pomocí „chytré karantény“ už nám taky zůstane. Demonstrace proti Babišovi budou ilegální v rámci národního zdraví. Ideální stav. Případné protesty budou odsouzeny velkou částí populace a účastníci trestání exemplárně – možná obviněni ze šíření choroby (nově schválená sazna pro koronavirus 3-10 let odnětí svobody)

„Pokud by běžela velmi explozivně, dojde k tomu, že německá populace nabere svou vnitřní imunitu a pak pro nás Němci už tolik nebezpeční nebudou.“

Češi budou tedy jediní bez imunity, národ chytráků v rouškách, zavřený ve své zemi, zatímco v okolí poběží život dávno normálně..

 

Celý rozhovor:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-epidemie-roman-prymula-testy-chytra-karantena.A200410_152255_domaci_vov

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *