Statistiky na nakažených a mrtvých na COVID-19 jsou v mediích manipulovány. Úmrtnost je výrazně nižší a srovnatelná se sezonní chřipkou.

statistiky umrtnosti koronavirus jsou lzive

Článek odkázaný níže shrnuje podstatná fakta o manipulaci s čísly nakažených, testovaných a mrtvých. Poskytuje objektivní pohled na vývoj situace.

 

Jak mohli mít v Itálii „totálně přetížené zdravotnictví“ COVID-19 v době, kdy zažívali 2× méně mrtvých měsíčně než na obyčejnou chřipku? Odpověď se nabízí sama: protože oběti „normální“ chřipky „nepřetěžovaly“ nemocnice, nýbrž nepovšimnuty zemřely doma nebo v domově důchodců.

Kdyby se však všech 25,000 Italů, kteří v roce 2016/17 zemřeli na obyčejnou chřipku, nahrnulo do nemocnic tak, jako se do nich pod vlivem mediální paniky a vládních opatření nahrnuli nemocní COVID-19, italské nemocnice by byly úplně stejně přetížené.

V Itálii výslovně platí, že se vůbec nezkoumá na co člověk skutečně zemřeljakmile vyjde pozitivní test RT-PCR, je vykázán jako „oběť COVID“, i kdyby umíral na rakovinu.

V Německu, kde statistiku COVID vede Institut Roberta Kocha pod vedením „ambiciózního mladého politika“ Jense Spahna, IRK „doporučil“ lékařům, aby vůbec neprováděli pitvy zesnulých s indikovaným COVID-19bez ohledu na co umřeli mají být vykázáni jako „oběti COVID“ a víc se v tom nikdo nemá co vrtat.

Jenže pravda je nezastavitelná. V poslední době dokonce už i Prymula uznal, že  řešení í typu „několik let v karanténě budeme čekat na vakcínu“ není reálné, a přiklonil se na stranu imunologů se stádní imunitou. Jedině stádní imunita totiž dokáže ochránit rizikové skupiny – funguje stejně, jako plošná proočkovanost populace, která chrání ty, kteří očkováni být nemohou.

Celý článek se spoustou faktů naleznete zde:

http://dfens-cz.com/pravda-o-ncov-19/?fbclid=IwAR3CnxX5uNC0lwyNtbl1SpLVuy83Z0e0lAQ5bg9g06L_NJ8nrtu3PsOwnFw

Přečtěte si také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *